♥ Spřátelíme?

NAPIŠTE MI DO KOMENTŮ KOHO JSEM SI ZAPOMNĚLA HODIT DO SB, KOMU JSEM NEUDĚLALA DIPLOMEK A OD KOHO JSEM SI DIPLOMEK NEZVEŘEJNILA X) (NARKÓZA LEZE NA MOZEK)

Může za to Konan

20. srpna 2010 v 19:38 | Nikke Otaku Sayame-neechan |  Satora

Pein předstupuje před svojí organizaci: "Takže chlapi, jsme švorc." Opatrně se rozhlédl po místnosti a pak tiše dořekl: "Konan a ty její věčné nákupy šminek a hadříků nás přivedly na mizinu."
"Drahoušku, říkal si něco?" Ozvalo se z kuchyně.
Pein vyděšeně vytřeštil oči: "Né nic, miláčku, jen jsme tu s klukama probírali, jaká jsi dobrá kuchařinka."
"Jojo, za chvilku vám to přinesu."
"Tfuj, to bylo o vous," oddychl si z hluboka.
"Šéfe a co teda budeme dělat?" Tázal se dychtivě Tobi.
Pein zalapal po dechu a s čirou hrůzou v očíh pronesl: "Budeme si muset k lovení Jinchuuriky sehnat ještě nějaký vedlejšák. To víte, Konan nemůže chodit do společnosti s akné a roztrhanýma hadrama."
"To si děláš kozy!" Začal hned vřískat Hidan. "To snad nemyslíš, vážně? My se budeme dřít jenom proto, aby si ta tvoje krasotinka mohla žít jako na zámku? Pěkně prachové peřinky a šatečky z hedvábí?!"
Vůdce vyplašeně mrknul ke kuchyni.
"Ty idiote, co tu vřískáš, mohla tě slyšet! To chceš abysme dopadli jako posledně?! Ještě teď mám rozpíchané ruce od toho štupování ponožek!" Začal vřískat Deidara.
"Jdi do hajzlu, slečinko, já tu křičet nesmim a ty jo?"
"Nechte toho, vy dva infantilní blbečci!" Zhoukl na ně Kakuzu, "Nebo to ta nádhera uslyší, podrobí nás zase výslechu a mě vobere vo prachy na nové hadry."
Itachi jen koulel očima, proto se raději chopil slova: "Já bych mohl žebrat, tam co je ten obchoďák, v zimě můžu být pěkně v teple a v létě si můžu venku opalovat svojí hebounkou Uchiha pokožku."
Sněm sborem: "Jo to by šlo."
"A vezmi si k sobě Tobiho. Když lidi uvidí slepce s dítětem, dají víc," projevil se opět Kakuzu.
"Co vůbec budeš dělat ty, Kakuzu?" Otázal se zvědavě Pein.
"Já? No, vezmu pod svou ochranu tady Zetsu a půjdeme drobet pomoct od peněz sociální správě. Zetsu založí neziskovou organizaci ZE Tsu na ochranu rostlin a budou sbírat prašulky s Kisamem. A já jim tam budu posílat ty svoje ulité."
"Hem, dobrý plán," pochvaloval si Pein.
"A co bude dělat Deidara-senpai?" Ozval se Tobi.
Deidara na něj hodil pár zlostních pohledů.
"To je fakt, co budeš dělat ty a Hidan? Kromě umění výbuchu v hlavně nic jiného nemáš. To tady Sasori může být aspoň loutkářem, ale vybuchující sochy by si asi nikdo nekoupil," řekl Pein pohřebním tónem.
"Tak když má tak rád to umění a Hidan bolest, tak je přihlásíme na krasobruslení," pronesl temným hlasem Itachi.
"Joooo, to bude super," skákal Tobi radostí. "Já se na vás budu chodit koukat a budu vám držet palce."
"Zmlkni Tobi," procedil mezi zuby Deidara.

O pár let pozdějí:
"Vítejte na mistrovství světa v krasobruslení párů. Letos se nám naskytne jistě velmi zajímavá podívaná, je zde mnoho nových tváří a mezi nimi mladičký nadějný pár, ve složení Deidara, Hidan! Už přijíždějí na led.
Zvolili velmi obtížnou sestavu, na velmi svižný doprovod. Piruety jsou technicky vybroušené do nejmenších detailů, ladná šíje partnerky má správný záklon. Oba krouží po ledě s takovou lehkostí, jako by snad létali. Aaa máme tu odpíchnutého dvojtého Lutze s ladným doskokem do holubičky. A znovu rozjezd a dvojtý Lutz je střídán trojtým Rittbergerem a dvojtým Salchowem. Sehranost této dvojce je přímo neuvěřitelná, ta strojová přesnost a přitom tak ladné pohyby. Co to? Ano to byl, vážení, hodně riskantní kousek. Hidan odhodil svojí partnerku a ta udělala dvojté salto vzad a dosedla opět na led s elegancí přenádherné labutě. Její dlouhé blond vlasy pervektně kopírují pohyby těla.
Co tohle znamená? Na ledě se ocitl pomeranč a druhý. Vážení, tak to tu ještě nebylo. Slečna Deidara neni slečna, ale muž. To je skandální odhalení. Jak se tohle mohlo stát? To znamená jasnou diskvalifikaci, vážení a je to škoda. Jakožto odborník jsem hodně zklamán.

V šatně:
"Deidaro, ty hovado! Sis tam ty pomeranče nemohl přilepit?! Kakuzu nás zabije, až to zjistí! Víš kolik peněz do toho investoval?! Ten bude zuřit, ale já už tu nebudu. Než se zahazovat s takovou bandou invalidů, to raději emigruju na jinou planetu!"
"Hidane, uklidni se, musíme nějak rychle zmizet nebo po nás za chvíli kromě Kakuza půjdou i Anbu. Si myslíš, že si nedaj dvě a dvě dohromady?"
"Sakra, celá akce je v p***li."

O hodinu později v Akasídle:
"Vy ******** ********* ********* ********* ******* ****** ****** ***** ********** ******* ****** ***** ******* ***** ***************** ***** ****** *****!!!"Ječel Kakuzu za mohutného hromobití.
"Radši mizíme..."
A to je pravá příčina zmizení Deidary a Hidana z řad Akatsuki. Může za to Konan!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškerý obsah tohoto webu je přísně chráněn autorským zákonem. Přísný zákaz kopírování.
© Nikke-chan